АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР EINHELL GP-BC 36/430 LI 18 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 43.00 см
Код: 235858
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 43.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от9.26 €
/
18.11лв.
Лихва, такси и ГПР

10х24.50€
/
10х47.92лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GP-BC 36/430 LI |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 43.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 8.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825679588 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















