АКУМУЛАТОРЕН ТРИМЕР DAEWOO DALGT18-1 20 V, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 23.00 см
Код: 139659
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 23.00 см
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DALGT18-1 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 23.00 см |
| ДЕБЕЛИНА НА КОРДАТА | 1.5 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034131431 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












