ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ТАКЕР RAIDER RD-ES16
Код: 222490
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА СКОБАТА : 11.30 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-ES16 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ШИРИНА НА СКОБАТА | 11.30 мм |
| МИН.ДЪЛБОЧИНА НА СКОБАТА | 8.00 мм |
| МАКС.ДЪЛБОЧИНА НА СКОБАТА | 16.00 мм |
| МИН.ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 0.75 мм |
| МАКС.ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 0.75 мм |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.400 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800123167959 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














