АКУМУЛАТОРЕН ТАКЕР DEWALT DCN890P2-QW
Код: 229357
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCN890P2-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 2 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | DEWALT 18V XR |
| МИН.ДЪЛБОЧИНА НА СКОБАТА | 13.00 мм |
| МАКС.ДЪЛБОЧИНА НА СКОБАТА | 57.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 4.200 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИАМЕТЪР НА ПИРОНА 2.6 - 3.7ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048666883 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















