ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА THS THERMOSTYLE SOFIA
Код: 118073


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : АЛУМИНИЙ
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ЧЕРЕН
- ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 400.00 W
- ВИСОЧИНА : 80.00 см
- ШИРИНА : 40.40 см
Доставка:
Купи на изплащане
от7.10 €
/
13.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.80€
/
10х36.77лв.
Цена: 289.30 €188.04 € / 367.77 лв.
Спести: 35 %
| Марка | THS THERMOSTYLE |
| МОДЕЛ | SOFIA |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ЧЕРЕН |
| ЗАХРАНВАНЕ НА ЛИРАТА | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 400.00 W |
| ВИСОЧИНА | 80.00 см |
| ШИРИНА | 40.40 см |
| EAN | 3800154029325 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










