ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА CRYSTAL E-JASPER
Код: 225534
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : БЯЛ
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 600.00 W
- ВИСОЧИНА : 138.00 см
- ШИРИНА : 55.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | CRYSTAL |
| МОДЕЛ | E-JASPER |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 600.00 W |
| ВИСОЧИНА | 138.00 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ТЕГЛО | 24.900 kg |
| EAN | 3851406341085 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













