ЛИРА ЗА БАНЯ ЕЛЕКТРИЧЕСКА CRYSTAL E-JADE
Код: 227431
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА : СТОМАНА
- ЦВЯТ НА ЛИРАТА : ЧЕРЕН
- МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ : 300.00 W
- ВИСОЧИНА : 72.00 см
- ШИРИНА : 40.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | CRYSTAL |
| МОДЕЛ | E-JADE |
| МАТЕРИАЛ НА ЛИРАТА | СТОМАНА |
| ЦВЯТ НА ЛИРАТА | ЧЕРЕН |
| МАКСИМАЛНА ТОПЛИННА МОЩНОСТ | 300.00 W |
| ВИСОЧИНА | 72.00 см |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| EAN | 3851406341092 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













