АКУМУЛАТОРЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН DEWALT DCMCS565P1-QW 18 V, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 5.00 Ah, ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА 30.00 см
Код: 245230
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА : 30.00 см
- СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА : 7.6 m/s
Доставка:
Купи на изплащане
от13.56 €
/
26.52лв.
Лихва, такси и ГПР

10х35.90€
/
10х70.21лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCMCS565P1-QW |
| ТИП ТРИОН | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5.00 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | DEWALT 18V XR |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 30.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 7.6 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.900 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048838532 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















