АКУМУЛАТОРНА КОСАЧКА STIHL RMA 443.2 PV 36 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 41.00 см, БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО
Код: 231610
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 41.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от25.08 €
/
49.05лв.
Лихва, такси и ГПР

10х66.40€
/
10х129.87лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | RMA 443.2 PV |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 36 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 41.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 75 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 55 L |
| НЕТНО ТЕГЛО | 24.000 kg |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 27.200 kg |
| EAN | 886661012183 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















