АКУМУЛАТОРНА БЕЗЧЕТКОВА КОСАЧКА DEWALT DCMWP134W2-QW 18 V, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 53.00 см, БРОЙ БАТЕРИИ 2, 8.00 Ah
Код: 235831







Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 53.00 см
- МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ : 25 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от26.82 €
/
52.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х71.00€
/
10х138.86лв.
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DCMWP134W2-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 53.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 102 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1680 m² |
| ОБЕМ НА КОША | 67 L |
| ФУНКЦИЯ МУЛЧИРАНЕ | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 8.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2 | 8.00 Ah |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 36.000 kg |
| EAN | 5035048832653 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















