НАДУВАЕМО ДЖАКУЗИ Ф236Х71CM INTEX 28412NP
Код: 120705
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от33.96 €
/
66.42лв.
Лихва, такси и ГПР

10х89.90€
/
10х175.83лв.
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 28412NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЖАКУЗИ |
| ДИАМЕТЪР | 236 см |
| ВИСОЧИНА | 71.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1340.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 45.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ДО 8 ДУШИ |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Да |
| EAN | 6941057429274 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















