- Твърдото осмоъгълно СПА джакузи Tuscany от MSpa е с размери 193 x 193 x 73 см.и капацитет за 5-6 човека.
- Иновативно и удобно джакузи, изградено от композитни панели, които се сглобяват лесно и бързо и придават допълнителна стабилност и PVC линер. Практична осмоъгълна форма за оптимизиране на пространството и повече удобство на къпещите се.
- Вграденият озон генератор и променливите степени на въздушният масаж, придават допълнително СПА усещане и чувство за здравословен релакс.
- Подходящо за ползване както от малки хотели и къщи за гости, така и в градината и двора.
ДЖАКУЗИ С ТВЪРДИ СТЕНИ Ф193Х73CM MSPA TUSCANY
Код: 148770
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | MSPA |
| МОДЕЛ | TUSCANY |
| ТИП НА БАСЕЙНА | ДЖАКУЗИ |
| ДИАМЕТЪР | 193 см |
| ВИСОЧИНА | 73.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1100.00 L |
| ТЕГЛО | 29.850 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 138 AIR JETS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Да |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Да |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| EAN | 6954521627915 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























