КЮНЕЦ МАТ Ф130MM, ДЪЛЖИНА 70CM ЕМАЙЛ
Код: 137950
В наличност
Доставка:
| Марка | ЕМАЙЛ |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 70.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.750 kg |
| EAN | 1379501 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















