КЮНЕЦ ЕМАЙЛИРАН Ф150MM, ДЪЛЖИНА 90CM ЕМАЙЛ
Код: 137944
В наличност
Доставка:
| Марка | ЕМАЙЛ |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | ПРАВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 15.0 см |
| ДЪЛЖИНА | 90.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.800 kg |
| EAN | 1379440 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















