КОЛЯНО 90⁰ ИНОКС Ф130MM KAMININOX
Код: 493107
В наличност
Доставка:
| Марка | KAMININOX |
| ТИП ОБОРУДВАНЕ ОТОПЛЕНИЕ | КЮНЦИ |
| ВИД | КРИВ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 13.0 см |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 90 ГРАДУСА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.700 kg |
| EAN | 301310100009 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















