ДЕЙОНИЗИРАНА ВОДА 5 L MARENOL

- РАЗФАСОВКА-ЛИТРИ : 5.000 L
Дейонизирана вода MARENOL 5 L
Вода без соли и минерали, която пази ютията и акумулатора от варовик.

Дейонизираната вода MARENOL 5 L е пречистена вода без разтворени соли и минерали, предназначена за уреди и системи, които изискват вода с минимална електропроводимост. Използва се за доливане в парни ютии и гладачни системи, в оловно-киселинни акумулатори и в охладителни системи на автомобили. Разфасовката от 5 литра стига за дълъг период на домашна употреба.
Без варовик в парната ютия и гладачната система
Дейонизираната вода MARENOL не съдържа соли и минерали, затова при гладене не се образуват котлен камък и варовикови отлагания в резервоара и парните канали. Така парата остава силна, а по тъканите не попадат бели петна.
Електропроводимост близо до нула за акумулатори и охладителни системи
pH стойност около 7 и електропроводимост близо до нула правят водата MARENOL подходяща за доливане на оловно-киселинни акумулатори и за приготвяне на охлаждаща течност. Чувствителните метални компоненти остават защитени от примеси и отлагания.
Универсална употреба в дома и в гаража
Освен за уреди, дейонизираната вода MARENOL се използва за разреждане на течности за стъкла, за долив на овлажнители и за почистване на повърхности без петна от варовик. Една туба покрива нуждите и на дома, и на автомобила.
Спецификации
Основни
Размери и тегло
Състав и свойства
| Марка | MARENOL |
| РАЗФАСОВКА-ЛИТРИ | 5.000 L |
| EAN | 3800222990298 |

Български 











