ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ RAIDER 115x3.2x22.23
Код: 435958
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : УНИВЕРСАЛЕН
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 115.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.23 мм
- ДЕБЕЛИНА : 3.20 мм
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | 115x3.2x22.23 |
| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 3.20 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КАМЪК, ТУХЛА |
| EAN | 3800123126307 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












