ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ RAIDER 115x3.2x22.23
Code: 435958
In stock
Short Description
- DISC FOR : УНИВЕРСАЛЕН
- OUTER DIAMETER : 115.00 мм
- INNER DIAMETER : 22.23 мм
- THICKNESS : 3.20 мм
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| MODEL | 115x3.2x22.23 |
| DISC FOR | УНИВЕРСАЛЕН |
| OUTER DIAMETER | 115.00 мм |
| INNER DIAMETER | 22.23 мм |
| THICKNESS | 3.20 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | КАМЪК, ТУХЛА |
| EAN | 3800123126307 |
No documents were found for this product

English 












