ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ И INOX KWB 115x1x22.23
Код: 141668
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 115.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.23 мм
- ДЕБЕЛИНА : 1.00 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | 115x1x22.23 |
| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.027 kg |
| EAN | 4009317118114 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











