ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ KLINGSPOR TURBO 115x1.9x22.23
Код: 498447
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : УНИВЕРСАЛЕН
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 115.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.23 мм
- ДЕБЕЛИНА : 1.90 мм
Доставка:
| Марка | KLINGSPOR |
| МОДЕЛ | TURBO 115x1.9x22.23 |
| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.90 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218394 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













