ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ KLINGSPOR 230x2.3x22.23
Код: 498446
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : УНИВЕРСАЛЕН
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 230.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.23 мм
- ДЕБЕЛИНА : 2.30 мм
Доставка:
| Марка | KLINGSPOR |
| МОДЕЛ | 230x2.3x22.23 |
| ДИСК ЗА | УНИВЕРСАЛЕН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.30 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕТОН, ТУХЛА, КАМЪК |
| EAN | 4014855218349 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













