ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ KLINGSPOR 115x1.4x22.23
Код: 498453
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 115.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.23 мм
- ДЕБЕЛИНА : 1.40 мм
Доставка:
| Марка | KLINGSPOR |
| МОДЕЛ | 115x1.4x22.23 |
| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА ФАЯНС/ ТЕРАКОТ |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 115.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 1.40 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФАЯНС,ТВЪРДИ ТЕРАКОТЕНИ ПЛОЧКИ |
| EAN | 4014855255245 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













