ДИАМАНТЕН ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА НЕМЕТАЛ BOSCH 230x2.6x22.23
Код: 420809
В наличност
Кратко описание
- ДИСК ЗА : РЯЗАНЕ НА БЕТОН
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР : 230.00 мм
- ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР : 22.23 мм
- ДЕБЕЛИНА : 2.60 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 230x2.6x22.23 |
| ДИСК ЗА | РЯЗАНЕ НА БЕТОН |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 230.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 22.23 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 2.60 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА РЯЗАНЕ НА ТУХЛА/БЕТОН |
| EAN | 3165140416016 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












