УЛЕЙ ЗА ДЕТСКА ПЪРЗАЛКА 150X49X290CM KBT TSURI
Код: 496767
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 150.00 см
- ШИРИНА : 49.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | KBT |
| МОДЕЛ | TSURI |
| ВИСОЧИНА | 150.00 см |
| ШИРИНА | 49.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 290.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| НАТОВАРВАНЕ КГ. | 70.00 kg |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 10.000 kg |
| EAN | 5413050041803 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















