УЛЕЙ ЗА ДЕТСКА ПЪРЗАЛКА 120X48X219CM KBT YULVO
Код: 496769
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 120.00 см
- ШИРИНА : 48.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | KBT |
| МОДЕЛ | YULVO |
| ВИСОЧИНА | 120.00 см |
| ШИРИНА | 48.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 219.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| НАТОВАРВАНЕ КГ. | 70.00 kg |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| ТЕГЛО | 6.000 kg |
| EAN | 5413050031880 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















