ДЕТСКА ПЪРЗАЛКА TUKI SLIDE PROGARDEN
Код: 463850
В наличност
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 75.00 см
- ШИРИНА : 56.00 см
Доставка:
| Марка | PROGARDEN |
| ВИСОЧИНА | 75.00 см |
| ШИРИНА | 56.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 120.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ/ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 5.960 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДЪЛЖИНА НА ПЪРЗАЛКАТА 120 СМ |
| EAN | 8009271004702 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













