LED ДЕТСКА НОЩНА ЛАМПА 0.3W RABALUX CATHY
Код: 142716
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CATHY
- МОЩНОСТ W : 0.3 W
- ЦОКЪЛ : LED
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : РОЗОВ
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | CATHY |
| МОЩНОСТ W | 0.3 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ШИРИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | РОЗОВ |
| ТЕГЛО | 0.080 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРЕВКЛЮЧВАТЕЛ,РАБОТИ С БАТЕРИИ |
| EAN | 5998250345642 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













