#НАВЕС ЗА 2 ВЕЛОСИПЕДА CERLAND FRASER
Код: 237517




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
Кратко описание
- ВИСОЧИНА : 131.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
Доставка:
Цена: 363.01 €235.95 € / 461.48 лв.
Спести: 35 %
По клиентска поръчка
| Марка | CERLAND |
| МОДЕЛ | FRASER |
| ТИП | НАВЕС |
| ДЪЛЖИНА | 226.00 см |
| ШИРИНА | 78.00 см |
| ВИСОЧИНА | 131.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВИСОЧИНА: 120/131CM |
| EAN | 3598740060219 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












