#НАВЕС ЗА 2 ВЕЛОСИПЕДА CERLAND FRASER
Code: 237517




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
Short Description
- HEIGHT : 131.00 см
- MATERIAL : МЕТАЛ
Shipping:
Price: 363.01 €235.95 € / 461.48 лв.
Save: 35 %
Per customer request
| Brand | CERLAND |
| MODEL | FRASER |
| TYPE | НАВЕС |
| LENGTH | 226.00 см |
| WIDTH | 78.00 см |
| HEIGHT | 131.00 см |
| MATERIAL | МЕТАЛ |
| COLOUR | СИВ |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВИСОЧИНА: 120/131CM |
| EAN | 3598740060219 |
No documents were found for this product

English 












