ДИГИТАЛЕН ДЕТЕКТОР BOSCH TRUVO
Код: 483907
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 70 мм
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД : 60 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 50 мм
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | TRUVO |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 70 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 60 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 50 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140853675 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















