ДЕТЕКТОР KWB SAFETY-FIXX
Код: 460902
В наличност
Кратко описание
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 38 мм
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД : 38 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 38 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | SAFETY-FIXX |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 38 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 38 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.290 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4009310116209 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















