ДЕТЕКТОР COMBIFINDER PLUS LASERLINER
Код: 477813
В наличност
Кратко описание
- ТИП ДЕТЕКТОР : ДИГИТАЛЕН
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА : 75 мм
- МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД : 50 мм
- МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. : 40 мм
Доставка:
| Марка | LASERLINER |
| ТИП ДЕТЕКТОР | ДИГИТАЛЕН |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ СТОМАНА | 75 мм |
| МАКС ДЪЛБ. ОТКРИВАНЕ МЕД | 50 мм |
| МАКС ДЪЛБОЧ. ОТКР. ТОКОВ.ПРОВ. | 40 мм |
| АВТОМАТИЧНО КАЛИБРИРАНЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 48 МЕСЕЦА |
| EAN | 4021563730544 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























