СОЛАРНА ДЕКО ФИГУРА КУЧЕ С ТОПКА 25СМ H & S COLLECTION
Код: 116701
В наличност
| Марка | H & S COLLECTION |
| ТИП | КУЧЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИРЕЗИН |
| ВИСОЧИНА | 25.00 см |
| ШИРИНА | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 22.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗЛИЧНИ ЦВЕТОВЕ |
| EAN | 8719202990027 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












