ДЪЛБОЧИННА ПОМПА 900 W DAEWOO DBP1800
Код: 139124
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от3.59 €
/
7.02лв.
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ | DBP1800 |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 900 W |
| МАКСИМАЛЕН ДЕБИТ | 1900.00 L/hr |
| МАКС НАПОРНА ВИСОЧИНА | 110.00 м |
| МАКС ДЪЛБОЧИНА НА ПОТАПЯНЕ | 30.00 м |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 20.0 м |
| ДИАМЕТЪР | 76 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 11.400 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034129803 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















