ЧАДЪР Ф190CM MUHLER 2251
Код: 238716
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЧАДЪРИ : МЕТАЛ
- ДИАМЕТЪР СМ : 190.0 см
- ВИСОЧИНА : 207.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : СИН
Доставка:
| Марка | MUHLER |
| МОДЕЛ | 2251 |
| ВИД | ПЛАЖЕН |
| ТИП ЧАДЪРИ | МЕТАЛ |
| ДИАМЕТЪР СМ | 190.0 см |
| ВИСОЧИНА | 207.00 см |
| СТОЙКА ЗА ЧАДЪР | Не |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | СИН |
| ТЕГЛО | 1.600 kg |
| EAN | 3800139263508 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















