БЮРО IRIM ESPECIAL 1380 138Х75Х58 СМ.
Код: 135670





Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : ДЪБ АРВЕН
- ДЪЛЖИНА : 1380.00 мм
- ШИРИНА : 580.00 мм
- ВИСОЧИНА : 750.00 мм
Доставка:
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | ESPECIAL 1380 138Х75Х58 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ АРВЕН |
| ДЪЛЖИНА | 1380.00 мм |
| ШИРИНА | 580.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 750.00 мм |
| EAN | 3800940234698 |

Български 














