МАШИНЕН БОЛТ 15 БРОЯ ИНОКС FIXO DIN933 Ф6Х20 ММ
Код: 499911
В наличност
Кратко описание
- ТИП КРЕПЕЖ : БОЛТ
- СТАНДАРТ : DIN933
- ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА : 6.00 мм
- ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА : 10.00 мм
Доставка:
| Марка | FIXO |
| МОДЕЛ | DIN933 Ф6Х20 ММ |
| ТИП КРЕПЕЖ | БОЛТ |
| СТАНДАРТ | DIN933 |
| ДЪЛЖИНА НА БОЛТА | 20 мм |
| ДИАМЕТЪР НА РЕЗБАТА | 6.00 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ГЛАВАТА | 10.00 мм |
| EAN | 3800070366368 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












