- Капацитет на водата (90%): 20,241L
- Лесно инсталиране.
- Подсилен PVC материал и 3-пластови полиестерни странични стени.
- Вграденият източващ клапан за контролиране на поток прави лесно източването, закачвайки го към градинския маркуч (с приложен адаптер) за да източи водата.
- Лепенка за ремонт.
- Страничните стени с допълнителна устойчивост на този басейн са изградени с Tritech™, 3-пластов подсилен материал с полиестерна мрежеста сърцевина вградена между два слоя PVC материал с висока устойчивост.
- Това създава обща дебелина от 0.40-0.80mm (16-32 калибър) в зависимост от размера на басейна, предлагайки по-голяма здравина и издръжливост.
- Устойчиви на корозия метални рамки.
- 3-пластова ивица за подсигуряване на допълнителна подкрепа на стените.
- Басейнът е оборудван със система Seal & Lock System™ за безопасно и сигурно свързване на тръбите.
- Конектори за контрол на поток с бърза връзка.
- Нова външна повърхност с принтирана каменна стена и основа с реалистични сини плочки.
- 2 пръскащи дюзи Comfort Jet™ за успокояващ масаж.
- Уникалният овален дизайн и форма прави този басейн по-компактен, следователно е необходимо по-малко пространство за неговото монтиране и по-малко вода за да се напълни.
- Magneto LED светлина за релаксиращо и впечатляващо светлинно преживяване. Включва 7 искрящи цвята, просто ги поставете на желаното място по стените на басейна.
- По-дълъг живот и по-добро филтриране, антибактериалният пълнител на филтъра предотвратява навлизането на зелени водорасли, плесен и други бактерии във вашия басейн.
БАСЕЙН 610X366X122СМ BESTWAY 56719
Код: 128587
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 610.00 см
- ШИРИНА : 366.00 см
- ВИСОЧИНА : 122.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 20241.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от42.48 €
/
83.08лв.
Лихва, такси и ГПР

10х112.45€
/
10х219.93лв.
| Марка | BESTWAY |
| МОДЕЛ | 56719 |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 610.00 см |
| ШИРИНА | 366.00 см |
| ВИСОЧИНА | 122.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 20241.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФИЛТЪР ПОМПА И СТЪЛБА |
| НАЛИЧНО ПОКРИВАЛО | Не |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Да |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| СЪВМЕСТИМ С ФИЛТЪР | 128606 |
| EAN | 6942138987348 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























