- Устойчивите на пробиване 3-слойни материали осигуряват допълнителна здравина и издръжливост на басейна.
- Лесен за сглобяване, този басейн е готов и пълен с вода за 30 минути.
БАСЕЙН 220X150X60CM INTEX 28270NP
Код: 485364
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА БАСЕЙНА : СГЛОБЯЕМИ
- ДЪЛЖИНА : 220.00 см
- ШИРИНА : 150.00 см
- ВИСОЧИНА : 60.00 см
- ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ : 1662.00 L
Доставка:
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
| Марка | INTEX |
| МОДЕЛ | 28270NP |
| ТИП НА БАСЕЙНА | СГЛОБЯЕМИ |
| ДЪЛЖИНА | 220.00 см |
| ШИРИНА | 150.00 см |
| ВИСОЧИНА | 60.00 см |
| ВМЕСТИМОСТ-ЛИТРИ | 1662.00 L |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ТЕГЛО | 13.300 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СИН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| НАЛИЧНА ПОДЛОЖКА | Не |
| НАЛИЧНА СТЪЛБА | Не |
| НАЛИЧНА ФИЛТЪРНА ПОМПА | Не |
| КУТИЯ ЗА ХЛОРНИ ТАБЛЕТКИ | Не |
| EAN | 6941057400259 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























