БАЛАТУМ INDIA DARK GREY 2M ШИРИНА
Код: 457295


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ШИРИНА : 2000.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1.40 мм
Цена: 6.13 €4.59 € / 8.98 лв.
Спести: 25 %
| МОДЕЛ | 2M ШИРИНА |
| КОЛЕКЦИЯ | SMART INDIA |
| ТИП | ДОМЕСТИК |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 23/31 |
| ОСНОВА | КОМПАКТНО ПВЦ |
| ДЪЛЖИНА | 25000.00 мм |
| ШИРИНА | 2000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1.40 мм |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВ СЛОЙ | 0.20 мм |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | M2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ОБЩЕСТВЕНА УПОТРЕБА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










