БАЛАТУМ BEAUFLOR PLAZA OAK CHEVRON 907M 4М
Код: 140314
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ШИРИНА : 4000.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2.80 мм
| Марка | BEAUFLOR |
| МОДЕЛ | PLAZA OAK CHEVRON 907M 4М |
| КОЛЕКЦИЯ | PLAZA |
| ТИП | ДОМЕСТИК |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 22 |
| ШИРИНА | 4000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2.80 мм |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВ СЛОЙ | 0.20 мм |
| ДИЗАЙН | OAK CHEVRON 907M |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | М2 |
| EAN | 5414866178868 |

Български 












