БАЛАТУМ BEAUFLOR ATLANTIC ZINC 993M 4М
Код: 241065



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ШИРИНА : 4000.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1.90 мм
Цена: 6.89 €5.16 € / 10.09 лв.
Спести: 25 %
| Марка | BEAUFLOR |
| МОДЕЛ | ATLANTIC ZINC 993M 4М |
| КОЛЕКЦИЯ | ATLANTIC |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ШИРИНА | 4000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1.90 мм |
| ИЗНОСОУСТОЙЧИВ СЛОЙ | 0.15 мм |
| ДИЗАЙН | ZINC 993M |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | М2 |
| EAN | 5414866100197 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











