LED АВТО КРУШКИ W21/5W 6000K OSRAM 7515DWP
Код: 238271
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
- БРОЙКИ В ПАКЕТ : 2 БР
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | 7515DWP |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ЦОКЪЛ НА КРУШКАТА | W21 |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 6000K |
| МОЩНОСТ W | 1.7 W |
| EAN | 4062172401494 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













