LED АВТО КРУШКИ P21W 5W 6000K OSRAM 7528DWP
Код: 238272
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 12.00 V
- БРОЙКИ В ПАКЕТ : 2 БР
Доставка:
| Марка | OSRAM |
| МОДЕЛ | 7528DWP |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 12.00 V |
| ЦОКЪЛ НА КРУШКАТА | P21W |
| БРОЙКИ В ПАКЕТ | 2 БР |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 6000K |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| EAN | 4062172401197 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













