Халогенна крушка с цокъл H4 за къси и дълги светлини в един корпус.
Авто крушката NARVA H4 12V 60/55W е халогенна крушка за фарове на автомобили и мотоциклети с 12-волтова инсталация и цокъл H4 (P43t). Двете нишки в корпуса поемат къси и дълги светлини. Опаковката съдържа 1 брой.
Цокъл H4 (P43t) за фарове с къси и дълги светлини
Крушката се монтира във всеки фар, проектиран за стандарта H4 при 12 V бордово напрежение — най-разпространеният тип при леки автомобили, ванове и мотоциклети от предишните генерации. Трите извода на цокъла осигуряват позиция без луфт и точно попадане на светлинния сноп в рефлектора.
60/55 W — стандартната халогенна мощност за H4
Дългите светлини работят с 60 W, късите — с 55 W, което е серийната стойност за омологирани H4 фарове и не натоварва допълнително инсталацията или релетата. Заменя се без преработка на кабели и без допълнителни резистори.
Единична опаковка за подмяна на изгоряла крушка
В пакета има 1 брой — удобно, когато е изгоряла само една крушка или се допълва резервната в багажника. При смяна крушката се хваща за цокъла, без докосване на стъклената колба с пръсти.