ГРАДИНСКА АРКА HD Орсей
Код: 234451
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : стомана
- ВИСОЧИНА : 313.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от13.18 €
/
25.78лв.
Лихва, такси и ГПР

10х34.90€
/
10х68.26лв.
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | Орсей |
| МАТЕРИАЛ | стомана |
| ВИСОЧИНА | 313.00 см |
| ШИРИНА | 250.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973780157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























