ГРАДИНСКА АРКА HD HD-10503
Код: 234454
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : стомана
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
Доставка:
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10503 |
| МАТЕРИАЛ | стомана |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 102.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8939973783158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























