АКУМУЛАТОРНА СОЛАРНА СТАНЦИЯ 800W ECOFLOW RIVER PRO
Код: 230578








Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от19.01 €
/
37.18лв.
Лихва, такси и ГПР

10х50.31€
/
10х98.40лв.
Цена: 559.00 €503.10 € / 983.98 лв.
Спести: 10 %
| Марка | ECOFLOW |
| МОДЕЛ | RIVER PRO |
| МОЩНОСТ W | 800.0 W |
| ДЪЛЖИНА | 27.00 см |
| ШИРИНА | 26.00 см |
| ВИСОЧИНА | 22.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4895251601559 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















