АКУМУЛАТОРНА СОЛАРНА СТАНЦИЯ 800W ECOFLOW RIVER PRO
Code: 230578








The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from19.01 €
/
37.18лв.
Interest, fees and APR

10х50.31€
/
10х98.40лв.
Price: 559.00 €503.10 € / 983.98 лв.
Save: 10 %
| Brand | ECOFLOW |
| MODEL | RIVER PRO |
| MAXPOWER-W | 800.0 W |
| LENGTH | 27.00 см |
| WIDTH | 26.00 см |
| HEIGHT | 22.00 см |
| WARRANTY | 60 MONTHS |
| EAN | 4895251601559 |
No documents were found for this product

English 

















