АКУМУЛАТОРНА НОЖИЦА ЗА ТРЕВА RAIDER RD-GSSL04 7.2 V, 1.50 Ah, РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ 120 мм, РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА 90 мм
Код: 227092
В наличност
Кратко описание
- ТИП БАТЕРИЯ : Li-Ion
- НАПРЕЖЕНИЕ : 7.2 V
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 1.50 Ah
- РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ : 120 мм
- РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА : 90 мм
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ | RD-GSSL04 |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 7.2 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | ВГРАДЕНА |
| ЗАРЯДНО | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1.50 Ah |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ХРАСТИ | 120 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА С НОЖ ЗА ТРЕВА | 90 мм |
| СТЪПКА НА НОЖА | 8 мм |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 3800972030961 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















